All

3 najlepsze wskazówki od profesjonalnego bukmachera dla początkujących

Zakłady sportowe pomagają nie tylko odwrócić uwagę od codziennych problemów, ale także uzyskać duże wygrane dzięki możliwości analizy wydarzeń. Każdy bukmacher oferuje setki różnych meczów na każdy dzień, z dziesiątkami głównych rynków i wieloma dodatkowymi. Ważne jest, aby gracze nauczyli się podkreślać główne aspekty procesu obstawiania, aby zawsze pozostać na plusie.

Jedną z cech zakładów jest marża i kursy. Bukmacher zarabia dzięki prowizji zwanej marżą. Jest to określone we współczynnikach, co pozwala zapewnić stabilny zysk. Zdarzenia równie prawdopodobne powinny mieć współczynniki na poziomie 2,0. Jednak ze względu na konieczność ustalenia prowizji bukmacherzy obniżają stawki do 1,9, a nawet niższych.

Do obstawiania należy wybierać bukmacherów, którzy pobierają niewielką prowizję za swoje usługi. Jeśli skorzystasz z serwisu Parimatch polska, zauważysz, że strona stosuje marżę minimalną. Szanse pozostają niezmiennie wysokie, a polscy gracze mogą wykorzystać szerokie limity, aby zwiększyć swoje wyniki.

Rodzaj zakładów u bukmachera

Wchodząc na stronę bukmachera, gracz ma do czynienia z linią, która zawiera różnorodne wydarzenia. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest ich całkiem sporo. Jednocześnie doświadczeni gracze szybko zwrócą uwagę na wyniki główne i drugorzędne. Inne rodzaje zakładów to tylko ich kombinacje. Wśród głównych zakładów, na które powinieneś zwrócić uwagę na początku kariery, znajdują się:

  • Pojedyńczy zakład. Taki zakład obejmuje jedno wydarzenie, którego wynik zadecyduje o zwycięstwie lub przegranej gracza. Zakłady w tym formacie obstawiane są na remis, zwycięstwo jednej z drużyn lub wyniki statystyczne.
  • Podwójna szansa. Jak sama nazwa wskazuje, tutaj gracz ma dwa główne wyniki. Może postawić na wygraną drużyny i ubezpieczyć się przed remisem. Jeśli wybrany klub wygra lub zremisuje w meczu, to taki zakład jest wygrany. Jednocześnie kwotowania będą niższe niż w przypadku zakładów tylko na wygraną.
  • Zakłady z handicapem. Przy pomocy handicapu można wyrównać szanse drużyn w meczu. Na przykład, jeśli spotkanie odbywa się między wyraźnym faworytem a outsiderem, to właśnie ten format zakładów pomaga podnieść szanse.

Dodatkowo powinieneś zwrócić uwagę na sumę. Bukmacher ustala pewien limit, a gracz może wybrać Tb lub Tm. W pierwszym przypadku drużyny muszą grać ponad limit, a w drugim ich gra musi być mniej produktywna niż oczekiwano.

Zawsze trzymaj się tej samej strategii

Zakłady sportowe powinny być systemowe. Nawet w przypadku, gdy lepszy nie ma możliwości regularnego obstawiania, musi przestrzegać określonej sekwencji działań. Przede wszystkim musisz zdecydować się na bank. Wielkość zakładu może być stałą kwotą lub procentem puli. Nie powinieneś stawiać więcej niż 3-4 procent posiadanej kwoty dziennie. Najlepszym rozwiązaniem byłoby określenie liczby zakładów dziennie i nieprzekraczanie tej liczby. Podążanie za strategią pomoże uniknąć znalezienia się w trudnej sytuacji finansowej.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button